Подарунок

Велосипед Cross Hunter Black/Red 29" рама — 19"
10 000 ₴
- В наявності
- Код: красный
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед Cross Hunter Black/Red 29" рама — 19"»
Тип гірський (MTB)
Складаний немає
Стать унісекс
Рама Cross Alu
Розмір рами 19"
Середній зріст користувача 172-185 см (L)
Відкрита рама немає
Матеріал рами алюмінієвий сплав
Амортизація з амортизаційною вилкою (hardtail)
Кермо алюмінієве, 680 мм
Регульований винос керма немає
Виделка пружинно еластомірна, 60 мм, LockOut, безнарізна
Амортизаційний штир немає
Тип обода двошаровий
Діаметр обода 29"
Ширина обідів 53 мм
Ободи алюмінієвий подвійний
Покришки Wanda
Тип гальм дисковий механічний
Переднє гальмо ротор 160 мм
Заднє гальмо ротор 160 мм
Гальмівні ручки моноблок Shimano EF51
Кількість швидкостей 21
Передній перемикач швидкостей Shimano FD-TZ30
Задній перемикач швидкостей Shimano RD-TZ50 прямий пристрій, довжина лапка
Ручки перемикання (манетки) Shimano ST-EF51
Каретка Kenli KL-08A
Система шатунів SP318P8 1/2x3x32x24x34x42 170 мм
Цепь KMC Z33 1/2x3/32x114
Касета (блок) SHUNFENG FW-7
Втулка (передня) Shunfeng: SF-B07, алюмінієва
Втулка (задня) Shunfeng: SF-B07, алюмінієва
Матеріал спиць сталь
Кількість спиць 36 шт.
Сідло MTB
Підсідельний штир алюмінієвий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camaro |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴








