
Велосипед SPARK DELIGHT (колеса - 29", алюмінієва рама - 19")
8 200 ₴
- В наявності
- Код: 29черный
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель DELIGHT
Розмір коліс 29
Вага 15
Розмір рами 19
Формат постачання У пакованні, зібраний на 85%
Тип велосипеда Гірський
Кількість швидкостей 21
Рама Алюмінієва
Вилка Амортизаційна з прелоадом та локаутом
Манетка ліва SHIMANO EF500-3
Манетка права SHIMANO EF500-7
Задній перемикач SHIMANO TZ500
Передній перемикач SHIMANO TZ500
Касета / Тріскачка Тріскачка
Гальмо переднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Рульова колонка 1-1/8*44*30 мм, H=24 мм
Каретка Картридж KENLI KL-08A
Кермо Ластівка, 650 мм (⌀ 31,8х22,2*1,4Т)
Винос МТВ 40 мм, алюміній
Грипси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки Інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики Передній – 930 мм; задній – 1650 мм
Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі Алюмінієві WP-625
Ланцюг 1/2*3/32*106
Сорочка троса Пластик
Втулка передня SHUNGFEN HB25F на промпідшипнику з віссю
Втулка задня SHUNGFEN HB25R на промпідшипнику
Ободи Алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки SPARK 29*2,35
Камера 29*1,95-2,125, бутил
Сідло MTB, замінник шкіри, кольорове нанесення
Підсідельний штир 27,2*300*1,4T, сталь
Підсідельний затискач Алюмінієвий квік 31,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴









