Основні параметри
Модель BIG FOOT
Номер моделі 203647
Розмір коліс 26"
Вага 25,7
Розмір рами 17"
Формат постачання В упаковці, зібраний на 85%
Тип велосипеда Гірський/MTB
Кількість швидкостей 21
Рама Алюмінієва
Вилка Амортизаційна з прелоадом і локаутом
Манетка ліва SHIMANO EF500-3
Манетка правая SHIMANO EF500-7
Задний переключатель SHIMANO TY300
Передній перемикач SHIMANO TZ30
Кассета / Трещотка Трещотка
Гальмо переднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Кермова колонка 1-1/8*44*30 мм, H=24 мм
Каретка Картридж KENLI KL-08A
Кермо Ластівка, 620 мм (| 31,8х22,2*1,4Т)
Винос МТВ 80 мм, алюміній
Грипси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки Інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики Передний - 930 мм, задний - 1650 мм
Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі алюмінієві WP-625
Сорочка троса Пластик
Цепь 1/2*3/32*106
Втулка передня SHUNGFEN HB25F на промпідшипнику з віссю з ексцентриком
Втулка задня SHUNGFEN HB25R на промпідшипнику
Обод'я Алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки SPARK 26*4,0
Камера 26*3,8 бутил
Сідло Тип — MTB, матеріал — замінник шкіри, кольорове нанесення на нього
Підсідельний штир 27,2*300*1,4T, сталь
Підсідельний затискач Алюмінієвий квік 31,8 мм
Крила Немає
Підніжка Складана, у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 80 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴












