Велосипед спортивний Royal 27,5”-15.5 CUBA Чорно-зелений
На зріст 155-175 см
Характеристики:
Рама: алюмінієва.
Вилка: сталева амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 27.5 X 2,35" Wanda.
Обладнання: зад. перем. SHIMANO RD-TZ50+ пер. перем.ROYAL FD-TZ30+ на кермі ROYAL ST-EF500
Три щітки: зірка ATA-7 index.
Шатун сталевий.
Кермо сталь + алюм.
Втулка передня з ексцентриком, картридж NECO.
-тормоза: дискові передні та задні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15.5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 315 ₴









