Подарунок

Велосипед 24" Intenzo Princess Lady
7 599 ₴
- В наявності
- Код: 24 белый
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴, 100 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Велосипед 24" Intenzo Princess Lady»
Специфікація велосипеда
Рама
Сталева, (11) профільовані труби
Перемикач передній
Intenzo QD-08
Вилка
Intenzo амортизована 1", посилена конструкція
Вынос руля
Intenzo 1" нарізний, під кермо 25,4 мм.
Кермова
Neco 1" нарізна
Гальма
V-bake (обідні) алюміній
Підсідельний штир
сталевий
Каретка
Neco, збірна
Перемикач задній
SHIMANO TOURNEY RD-TY21
Шатуни
Сталеві в пластику
Втулка передня
Сталева, під гайку
Втулка задня
Сталева, під гайку
Обід
Intenzo, алюміній, подвійний
Цепь
KMC Z33 6 скоростей
Покришки
24 х 2,125 Avanti
Сідло
Intenzo
Манетки, шифтери
SHIMANO REVO-SHIFT SL-RS36 (3/6)
Трешотка
Intenzo 6 швидкостей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intenzo |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 до 12 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴










