Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед SPARK TRACKER (колеса — 26", алюмінієва рама — 13")»
Рама: алюмінієва. Вилка: сталева амортизаційна . Обід: подвійний алюмінієвий. Покришка: 2,35" Wanda. зад. перем. ROYAL RD-TY300 + на кермі ROYAL ST-EF500 + зірка ATA-7 index. Шатун сталевий. Кермо сталь + винос алюм. Передня втулка з ексцентриком, картридж NECO. Крила
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бежевий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 130 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴



