
Підсідельна сумка RockBros (РокБрос), велосумка під сідло
435 ₴
- В наявності
- Код: 618
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсідельна сумка є найпопулярнішою велоаксесуарою. Вона фіксується за рамку сідла. Ця модель зроблена з водовідштовхувального матеріалу, що необхідно в сиру погоду. Велосумка кріпиться до велосипедного штиру та до полозячої сідла за допомогою липучок-стійжок, що дає змогу без зусиль зняти її й прибрати із собою. Крім цього, у сумці є кілька відділень для розміщення всіляких речей, наприклад мультитул (ключі), ремкомплект, телефон, окуляри тощо. Є зовнішня кишеня для пляшки. Світловідбивна смужка помістить Вас на дорозі темної пори.
Характеристики:
Матеріал: водонепроникний нейлон;
зовнішні відділення для пляшки;
кріплення складається з чотирьох ремінців із липучкою;
світловідбивні смуги; кріплення для ліхтарика.
У комплекті:
- сумка;
Розмір: 23*9*9,5 см.
Вага: 178 грамів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rockbros |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Питна система, Кріплення для мигалки, Швидкознімна кріплення, Непромокальність |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴







