Гірський велосипед 26" колеса, алюмінієва 13" рама.
Рама: алюмінієва. Вилка: сталева амортизаційна з LockOut. Обід: подвійний алюмінієвий. Покришка: 2,35" Wanda. зад. перем. SHIMANO RD-TZ50 + пер. перем.ROYAL FD-TZ30+ на кермі ROYAL ST-EF500 + зірка ATA-7 index. Шатун сталевий. Кермо сталь + винос алюм. Передня втулка з ексцентриком, картридж NECO. Крила
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avanti |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, заднє перемикання швидкостей |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴










