Подарунок

Велосипед підлітковий 24 Intenzo Forsage 11
7 800 ₴
- В наявності
- Код: 44
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴, 100 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Велосипед підлітковий 24 Intenzo Forsage 11»
Специфікація велосипеда
Рама
Сталева, профільовані труби
Перемикач передній
Intenzo QD-08
Вилка
Intenzo амортизована 1", посилена конструкція
Вынос руля
Intenzo 1" нарізний, під кермо 25,4 мм.
Кермова
Neco 1" нарізна
Гальма
Дискові, механічні, ротор 160 mm.
Підсідельний штир
сталевий
Каретка
Neco, збірна
Перемикач задній
Shimano RD-TZ500
Шатуни
Сталеві в пластику
Втулка передня
Сталева, дискова, під гайку
Втулка задня
Сталева, дискова під гайку
Обід
Intenzo, алюміній, подвійний
Цепь
KMC Z50, 7-риковая
Покришки
24 х 2,125 Avanti
Сідло
Intenzo
Манетки, шифтери
Shimano ST-EF51-L моноблоки 3/7
Трешотка
Shimano MF-TZ500 трещотка 7 звёзд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intenzo |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴









