Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «велосипед Royal Crocs 27,5»
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір колеса
27,5
Кількість швидкостей
21
Розмір рами
16
Матеріал рами
Алюміній
Вилка
OSKAR, Амортизаційна з алюмінієвою короною і Локаутом
Кермо
Алюміній 620 мм
Вынос
Алюмінієвий 90 мм
Кермова колонка
Neco H 117-DM, алюмінієва, безнарізна
Каретка
Neco N2, картридж
Шатуни
Prowheel MA-AD43+
Передній перемикач
Shimano EF-500, 3 скорости
Задній перемикач
Shimano EF-500, 7 скоростей
Манетки
Shimano ST-EF500, 21 швидкість
Касета
Shimano TZ-21, 7 швидкостей
Цепь
FFC Z51
Втулка передня
Qisu QS-217, ексцентрик
Втулка задня
Qisu QS-217
Обід
DT, DQ-13, подвійний алюмінієвий 27,5*1,75*14G*32H
Шини
KendaK1162 27,5*1,95
Гальма
Logan DX-2012, дискові механічні
Ручки гальм
Моноблок Shimano
Підсидельний штир
Сталевий 27.2*300 мм
Сідло
OSKAR
Neco WP-168, пластикові на підшипнику
Комплектація
Підніжка, рефлектори
Рост
160-175
Вага вело, кг
14,9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бордовий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 70 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴













