
Велосипедна корзина складна металева чорна
380 ₴
- В наявності
- Код: 007
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місткий велосипедний кошик для перевезення різних речей. Призначена для дорожніх, міських і гірських велосипедів. Складана конструкція кошика полегшує його зберігання. Гачки на кошику дають змогу кріпити його як на кермо велосипеда, так і на бічну частину багажника. Матеріал: сталеві прути. Колір чорний. Габаритні розміри: 33 х 20 см. висота 21,5 см. Вантажність до 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип багажника | Кошик |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Сумісність з гальмами | З обідними, З дисковими |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 20 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴






