Основні параметри
Модель VENERA
Номер моделі 203638
Розмір коліс 26"
Розмір рами 17"
Формат постачання В упаковці, зібраний на 85%
Тип велосипеда Міський
Кількість швидкостей 3
Рама Алюмінієва
Вилка Жорстка
Манетка ліва Ні
Манетка права Грипшифт SHIMANO NEXUS3
Задний переключатель SHIMANO, NEXUS 3 SPD
Передній перемикач Немає
Касета/Кращівка Перемикання швидкостей всередині планетарної втулки
Гальмо переднє V-Brake (обідні гальма)
Гальмо заднє Ножне, вбудоване в планетарну втулку
Кермова колонка 25.4*40*30 H=27 мм
Каретка Картридж KENLI
Кермо Ластівка, 620 мм (| 22,2х25,4*1,2Т)
Винос 40 мм, алюміній
Грипси 130/90 мм Ergonomic grips
Гальмівні ручки Пластикові
Тросики Передний - 930 мм, задний - 1650 мм
Шатуни 38T ED 170 мм сталева зірка
Педалі Алюмінієві платформи
Цепь 1/2*1/8*116L
Втулка передня SHUNGFEN
Втулка задня планетарна
Обод'я Алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки 26*2,0
Сідло Тип — комфортне, матеріал — замінник шкіри, колір — чорний
Підсідельний штир 27,2х300х1,2T
Підсідельний затискач Алюмінієвий 28,6 мм QUICK CLAMP>
Підніжка Складана, у комплекті
Дзвінок У комплекті
Фонарь Передній - білий / задній - червоний, у комплекті
Світловідбивачі Передній — білий/задній — червоний, у комплекті
Багажник Сталевий, посилений, у комплекті
Кошик У комплекті
Масса нетто/брутто, кг 16/19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ручний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 17 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 155-170 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кількість зірок | 1 |
| Багажний кошик | Спереду |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 633 ₴



