
Велосипед Спортивний Corso «Dark-X» 29 дюймів рама алюмінієва 19", обладнання Shimano 21 швидкість
8 200 ₴
- В наявності
- Код: DX-29306
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РАМА - АЛЮМИНИЙ 20''
2. КОЛЕСА 29", ЗАСТОСУВАННЯ КОЛІСО НА ЕКСЦЕНТРІКУ.
3. ВИЛИКА АММОТИЗАЦІОННА СТАЛЬ — 38 ММ З ПЕРЕМІКАТЕЛЕМ.
4. ДИКИ ПРОТИВОУДАРУВНІ 28 ММ.
5. ШАТУНИ — СТАЛЬ.
ПРОМ ПІДШИПНИК У КАРЕТКІ І В КОЛЕСАХ.
6. ПЕДАЛІ ПЛАСТИЧНІ З ПІДШИПНИКОМ.
7. РУЛЬ — СТАЛЬ.
СТОЯК СИДІННЯ — СТАЛЬ.
8. ВЫНЕС КЕРМА – АЛЮМЕНЬ 65 ММ.
9. РЕЗИНА WANDA - РАЗМЕР 29``х2,125.
10. 21 Швидкість
11. ЗВЕЗДА ТРЯЖКА – SHUNFENG, 7 ЗВЕЗД.
12. ПЕРЕДНІЄ ПЕРЕМИКАЧ (манетки) — SHIMANO Shimano EF — 500-3/7, 21 швидкість.
13. Задний переключатель SHIMANO TOURNEY TZ 500, 6/7 Скоростей
14. МЕХАНІЧНА гальмівна система та гальмівні диски 160 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Повітряна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 180-195 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 180 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴











