
ВЕЛОСІПЕД Royal Magic 29" рама алюмінієва 20"
10 098 ₴
- В наявності
- Код: lf29807
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рама: алюмінієва 20"
Вилка: сталева амортизаційна.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покрышка: 29 Х 2,35" Wanda.
Обладнання: зад. перем. ROYAL RD-TY300+пер. перем.ROYAL FD-TZ30+ на кермі ROYAL ST-EF500
Три щітки: зірка SHUNFENG-7 index.
Шатун сталевий ROYAL.
Кермо сталь + алюм.
Передня втулка з ексцентриком
Картридж NECO.
Гальма: дискові передні та задні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 16 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 185 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 098 ₴








