
Гірський велосипед Cross Tracker 29" Чорно-зелений 18" Алюмінієва рама
7 599 ₴
- В наявності
- Код: 036
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Кермова
Кермо: Алюмінієвий
Винос керма: Алюмінієвий
Грипси: Гумові 120mm. чорні
Вилка
Вилка: з регулюванням ходу та блокуванням
Хід вилки: хід 100 мм
Рама
Алюмінієвий сплав 6061
Колеса
Втулка: Shunfeng M9
Покришка: Cross. 29 X 2.125 чорна
Ободи: Подвійний Алюмінієвий 29"*1 - 75*14G*36H
Спити: 14 G
Безпека
гальма: LOGAN DX-2012
Гальмівні ручки: Моноблок Shimano ST EF500 Altus
Діаметр ротора: 160 мм
Посадка
Сідло: Titan — MTB розмір 230*170mm
Підсідельний штир: Сталь 28 — 6 X250 X1 – 4T
Педалі: NECO WP-401
Трансмісія
Система шатунів: Сталевий шатун SP318P8.1/2*3*32*24*34*42*170mm
Каретка: NECO N2. 68*122mm
Манетки (ручки перемикання): Shimano ST-EF500
Ланцюг: FFC C30. 1/2*3/32*110
Касета: SHUNFENG FW-7. 7 SP
Перемикач: Shimano RD-TZ50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Блакитний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 172-180 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴











