Подарунок

Велосипед SPARK HUNTER (колеса — 26", алюмінієва рама — 16")
8 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26 красный
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед SPARK HUNTER (колеса — 26", алюмінієва рама — 16")»
Основні параметри
Модель HUNTER
Номер моделі
Розмір коліс 26
Вага 15,8
Розмір рами 16
Тип велосипеда Гірський/MTB
Кількість швидкостей 21
Рама Алюмінієва
Вилка Амортизаційна з прелоадом і локаутом
Манетка ліва SHIMANO EF500 -3
Манетка правая SHIMANO EF500-7
Задний переключатель SHIMANO TY300
Передній перемикач SHIMANO TZ30
Кассета / Трещотка Трещетка
Гальмо переднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Кермова колонка
Каретка Картридж KENLI
Кермо ластівка, 620 мм (| 22,2х25,4*1,2Т)
Винос МТВ 80 мм, алюміній
Грипси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки Інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики Передний - 930 мм; задний - 1650 мм
Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170 мм*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі алюмінієві WP-625
Сорочка троса Пластик
Цепь
Втулка передня SHUNGFEN HB25F на промпідшипнику з віссю з ексцентриком
Втулка задня SHUNGFEN HB25R на промпідшипнику
Ободья Алюміній 2-х стінний 14G*36H
Покришки SPARK 26*2,125
Камера 26*1,95 бутил
Сідло тип — MTB, матеріал — шкір.зам, кольорове нанесення на нього
Підсідельний штир 28,6х300mmх1,2T
Підсідельний затискач Алюмінієвий квік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 155 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴










