Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед підлітковий Royal Fox 24" алюмінієва 13" рама»
Характеристики
Рама Алюміній
Діаметр коліс 24"
Зрістовка рами 13"
Вилка Амортизаційна, 50 мм
Пер. переключатель Shimano Tourney FD-TZ500, 3k
Зад. перемикач Shimano Tourney RD-TZ500, 3k
Ручки перемикання Shimano ST-EF500, 7k
Гальма Disk (механіка)
Втулки Алюміній
Покришка Royal 24x2.10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 130 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Конструкція рульової колонки | Напівінтегрована |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 049 ₴










