Подарунок

Гірський велосипед Royal Time
8 299 ₴
- В наявності
- Код: 24 зеленый
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴, 100 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Гірський велосипед Royal Time»
Характеристики
Рама Алюміній
Діаметр коліс 24"
Зрістовка рами 13"
Вилка Амортизаційна, 50 мм
Пер. переключатель Shimano Tourney FD-TZ500, 3k
Зад. перемикач Shimano Tourney RD-TZ500, 3k
Ручки перемикання Shimano ST-EF500, 7k
Гальма Disk (механіка)
Втулки Алюміній
Покришка Royal 24x2.10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 130 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | З підйомом |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 299 ₴










