
Велосипед SPARK DELIGHT (колеса - 29", алюмінієва рама - 19")
8 200 ₴
- В наличии
- Код: 29черный
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель DELIGHT
Розмір коліс 29
Вага 15
Розмір рами 19
Формат постачання У пакованні, зібраний на 85%
Тип велосипеда Гірський
Кількість швидкостей 21
Рама Алюмінієва
Вилка Амортизаційна з прелоадом та локаутом
Манетка ліва SHIMANO EF500-3
Манетка права SHIMANO EF500-7
Задній перемикач SHIMANO TZ500
Передній перемикач SHIMANO TZ500
Касета / Тріскачка Тріскачка
Гальмо переднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Гальмо заднє Дискове, діаметр ротора 160 мм
Рульова колонка 1-1/8*44*30 мм, H=24 мм
Каретка Картридж KENLI KL-08A
Кермо Ластівка, 650 мм (⌀ 31,8х22,2*1,4Т)
Винос МТВ 40 мм, алюміній
Грипси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки Інтегровані в ручки перемикання швидкостей
Тросики Передній – 930 мм; задній – 1650 мм
Шатуни 1/2х3/32х24х34х42Tх170*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм
Педалі Алюмінієві WP-625
Ланцюг 1/2*3/32*106
Сорочка троса Пластик
Втулка передня SHUNGFEN HB25F на промпідшипнику з віссю
Втулка задня SHUNGFEN HB25R на промпідшипнику
Ободи Алюміній 2-стінний 14G*36H
Покришки SPARK 29*2,35
Камера 29*1,95-2,125, бутил
Сідло MTB, замінник шкіри, кольорове нанесення
Підсідельний штир 27,2*300*1,4T, сталь
Підсідельний затискач Алюмінієвий квік 31,8 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oskar |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Страна производитель | Тайвань |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 20" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Синий |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Ход вилки | 80 мм |
| Вес | 15 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 120 кг |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное, переднее переключение скоростей, заднее переключение скоростей |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 10 лет |
Информация для заказа
- Цена: 8 200 ₴









