ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір колеса
29
Кількість швидкостей
24
Розмір рами
19
Матеріал рами
Алюміній
Вилка
SrSuntour XCT-HLO, хід 100 mm, Алюмінієва корона та Локаут
Кермо
Алюміній 620 мм
Вынос
Алюмінієвий 90 мм
Кермова колонка
Neco H 117-DM, алюмінієва, безнарізна
Каретка
Neco B910, картридж
Шатуни
Prowheel MA-AD43+
Передній перемикач
Shimano FD-M310, 3 скорости
Задній перемикач
Shimano RD-M310, 8 скоростей
Манетки
Shimano SL-M310, 24 скорости
Касета
Shimano CS-HG200-8, 8 скоростей
Цепь
KMC Z72
Втулка передня
Neco MS-38, ексцентрик
Втулка задня
Neco MS-38
Обід
Подвійний алюмінієвий 29*1,75*14G*36H
Шини
Kenda K1162, 29*2,1
Гальма
Shimano MT-200, дискові гідравлічні
Ручки гальм
Shimano MT-200
Підсидельний штир
LEK 34,9*300
Сідло
OSKAR
Neco WP-916 алюмінієві
Комплектація
Підніжка, рефлектори
Рост
175-185
Вага вело, кг
15,5
Колір
Чорно-зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 599 ₴












