Подарунок

Велосипед Cross Hunter Neon Yellow 24" рама алюміній — 12.5"
8 300 ₴
- В наявності
- Код: yellow24
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 170 ₴, 100 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Велосипед Cross Hunter Neon Yellow 24" рама алюміній — 12.5"»
Матеріал Рами Алюміній
Розмір Рами 12
Діаметр Колеса 24 Колесо
Тип гальм Дискові Механічні
Тип Амортизації Хардтейл, Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою й LockOut. Безрізна
Наявність LockOut Так
Матеріал вилки Сталь Пружинно Еластомірна
Обладнання Шимано (оригінал)
Передний переключатель Shimano RD-TY300
Задний переключатель SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка
Тип задній Втулки Трикота
Кількість швидкостей 21
Система шатунов Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*152mm
Бренд Cross
Втулка (передня) Shunfeng:SF-B07, алюмінієва
Втулка (задня) Shunfeng:SF-B07, алюмінієва
Покришки WANDA P1226
Касета/тріскачка SHUNFENG FW-7. 7 SP
Ободи Алюмінієвий подвійний
Вынос Алюмінієвий виніс, довжина 50мм
Руль Алюмінієвий, довжина: 600mm
Педалі NECO WP-401
Вага (кг) 13.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12.5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴











