Подарунок

Велосипед Спортивний Corso «Kord» 27.5 дюйма рама алюмінієва 15.5", обладнання Shimano 21 швидкість
8 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: KD-01942
+380 (99) 036-38-41
- +380 (99) 036-38-41
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед Спортивний Corso «Kord» 27.5 дюйма рама алюмінієва 15.5", обладнання Shimano 21 швидкість»
1. РАМА — АЛЮМІНІЙ, розмір 17'
2. КОЛЕСА 27.5"
3. ВИЛИКА АМОТИЗАЦІОННА — АЛЮМІННЯ 38ММ З ПЕРЕПОЛАТЧИКОМ.
4. ДИКИ ПРОТИВОУДАРУВНІ 28 ММ
5. ШАТУНИ — АЛЮМІНІ 170MM
Промпідшипник у каретці!
Промпідшипник у колесах!
6. ПЕДАЛІ — АЛЮМІНІЯ.
7. РУЛЬ L = 600 mm/O 31,8 mm АЛЮМІНІЄВИЙ!!
СТОЯК СИДІННЯ L = 300 mm — АЛЮМІНІЙ!!!
8. ВИНЕС КЕРМА 55ММ — АЛЮМЕНЬ.
9. РЕЗИНА WANDA - РАЗМЕР 27,5``х2,125!
10. 21 СКОРОСТЬ
11. ЗВЕЗДА ТРЯЖКА: 7 ЗВЕЗД, SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28 зуб.
12. ЗАДНЯ ВТУЛКА — SHUNFENG, під дискове гальмо, сталева, чорна.
13. ПЕРЕДНЯ ВТУЛКА — SHUNFENG, під дискове гальмо, сталева, чорна.
14. РУЛЕВА КОЛОНКА — АЛЮМІННЯ!
15. Перемикачі монетки Shimano Tourney ST-EF500 напівавтомати 3х7 чорні
16. Напрямний ланцюг: Simano Tourney FD-TY300 (dual SIS index)
17. Переключатель задний Shimano Tourney RD-TY300-D 6/7 скоростей болт.
18. ДИСКОВІ гальма (диски 160 мм).
19. ЗАХИСТ ЗАДНОГО ПЕРИМАТЕЛЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINETIC |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 15" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Блакитний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 399 ₴










