Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед Oskar 26"Predator гідравлічні гальма»
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір колеса
26
Кількість швидкостей
24
Розмір рами
18
Матеріал рами
Алюміній
Вилка
ZOOM MLO, Амортизаційна з Локаутом
Кермо
Алюміній
Вынос
Алюмінієвий
Каретка
Neco B910
Шатуни
PROWHEEL Burner
Передній перемикач
L-TWOO V4008, 3 скорости
Задній перемикач
L-TWOO V4008, 8 швидкостей
Касета
SKIFUL, 8 скоростей
Обід
Подвійний алюмінієвий
Шини
Kenda K1162
Гальма
дискові гідравлічні, Logan
Сідло
OSKAR
Алюмінієві Neco
Комплектація
Підніжка, рефлектори
Рост
172-180см
Колір
Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 80 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 172-180 |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 450 ₴












